21.8 C
Скопје
01:51 - 16 јули, 2024

„Затни ја устата веќе“ – Марија Шерифовиќ со раце и ја затна устата на Карлеуша, а потоа и го фрли столчето (ВИДЕО)

Напнато ќе биде во новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, погледнете ја кавгата меѓу Марија и Јелена.

Во новата епизода од емисијата „Ѕвездите на Гранд“ која допрва ќе се емитува, во центар на внимание се најде Марија Шерифовиќ. Имено, таа се скарала со Карлеуша кога Јелена на еден кандидат на Марија му кажа дека тој нема да биде никогаш ѕвезда.

„Дека ќе бидеш ѕвезда, нема да бидеш“ – му кажа Јелена на кандидатот, а потоа Марија побесне.

„Затни ја устата веќе“ – извика Марија луто, прекривајќи и ја устата на Јелена со раце.

Карлеуша се тргна од сцената, а потоа Марија ја фрли на земја столицата на Јелена Карлеуша. Марија гласно извикала дека веќе не сака да биде дел од вакво жири.

Погледнете ја најавата за новата епизода од „Ѕвездите на Гранд“.

 

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....