„Затни ја устата веќе“ – Марија Шерифовиќ со раце и ја затна устата на Карлеуша, а потоа и го фрли столчето (ВИДЕО)

Напнато ќе биде во новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, погледнете ја кавгата меѓу Марија и Јелена.

Во новата епизода од емисијата „Ѕвездите на Гранд“ која допрва ќе се емитува, во центар на внимание се најде Марија Шерифовиќ. Имено, таа се скарала со Карлеуша кога Јелена на еден кандидат на Марија му кажа дека тој нема да биде никогаш ѕвезда.

„Дека ќе бидеш ѕвезда, нема да бидеш“ – му кажа Јелена на кандидатот, а потоа Марија побесне.

„Затни ја устата веќе“ – извика Марија луто, прекривајќи и ја устата на Јелена со раце.

Карлеуша се тргна од сцената, а потоа Марија ја фрли на земја столицата на Јелена Карлеуша. Марија гласно извикала дека веќе не сака да биде дел од вакво жири.

Погледнете ја најавата за новата епизода од „Ѕвездите на Гранд“.

 

Слични објави

Билка што е лек за многу болести: Со оригано уништете ги бактериите во дигестивниот систем

Еспресо

Полуголата Нивес позираше на тераса, а со своите облини ја подгреа температурата (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Девет работи кои се строго забранети во Русија и никако не смеете да ги правите во оваа земја!

Еспресо

МЕГАН ПОВТОРНО ПРАВИ СКАНДАЛ: Нема да погодите кого избра за свој советник!

Igor

ПОРАКА ОД БИВШИОТ: Не размислувајте што сака, туку решете го проблемот

Igor

Кејт Мидлтон посакувала друго име за синот Џорџ, но по реакцијата на кралицата таа се предомислила

Еспресо

Остави Коментар

16 − дванаесет =

Слични објави

Меган сака да работи само со врвни режисери, другите улоги се под нејзино ниво

Еспресо

За влакно избегната голема несреќа на концертот на Северина (ВИДЕО)

Igor

Пенелопе Круз полни 46 години: Во врска со стареењето постојат само добри работи (ФОТО)

Еспресо

Џиџи Хадид има нов дечко: Убавицата го улови Господинот совршен! (ФОТО)

Igor

Погледнете како и стојат бикините на Шакира кои сама ги дизајнирала (ВИДЕО)

Igor

Сопругата на Сашо Мијалков, Александра: Ме освои со неговиот шарм и харизма (ВИДЕО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian