„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Познато е дека фудбалерот Дејвид Бекам своите деца од раѓање ги бакнува во уста, но последната фотографија, на која ќерката Харпер ја бакнува во уста на трибини, предизвика остри реакции на социјалните мрежи.

Бекам ја одведе својата ќерка на натпреварот од четвртфиналето на Светското првенство во фудбал за жени, па така Харпер од трибините навиваше за англиската репрезентација.

Во навивачкиот жар, Бекам ја бакна Харпер во уста, а фоторепортерите го забележаа тој момент. Тоа предизвика лавина коментари и остри осуди упатени на сметка на славниот фудбалер.

Многумина сметаат дека Бекам претерал и дека фотографијата ги преминала сите граници на човечките вредности, морал и етика.

„Ова е за во затвор“, напиша еден корисник на Твитер.

Инаку, покрај Дејвид, и неговата сопруга Викторија Бекам, исто така, сите свои деца ги бакнува во уста.

Слични објави

Пенест чоколаден колач кој не се пече (РЕЦЕПТ)

Igor

За експертите модна катастрофа, а за Кание модна икона! (ФОТО)

Igor

Здрави грицки од вашата кујна: Сусам интегрални кекси

Igor

Погледнете како изгледаше првата проба на Тамара на евровизиската сцена (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Тој е личниот фризер на дамите од семејството Заеви: Со Зорица Заева се држиме до тоа што најдобро ѝ стои! (ФОТО)

Igor

Најслатките изданија од малата бунтовна принцеза Шарлот: Убавината и шармот ги наследила од мајка и, а бунтовноста од… (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

четири + 15 =

Слични објави

За него допрва ќе се слушне: Даниел Крстески има нова песна – „Сто една“ (ВИДЕО)

Igor

Бугарин ја освои наградата „Мистер геј на Европа“ (ФОТО)

Igor

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Еспресо

Пејачката Ирена Спасовска ја откопча кошулата и ги покажа „близначките“ (ФОТО)

Igor

Сопругата на Вил Смит пред ќерката (18) призна дека имала секс во тројка (ВИДЕО)

Igor

Одбил да биде евакуиран за да може да ги спаси животните! (ФОТО)

Еспресо