3.8 C
Скопје
19:04 - 5 декември, 2023

(Фото) Нејмар се соблече по долна облека за брендот на Ким Кардашијан: Навистина знаеш како да ги привлечеш жените

Компанијата на Ким Кардашијан „SKIMS“ лансираше нова линија за машка облека. Како заштитни лица на кампањата се појавија Нејмар, кошаркарот Шаи Гилгеус-Александер и Ник Боса, ѕвездата на американскиот фудбал.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

„Имајќи икона како Нејмар како заштитно лице на нашата кампања, со НБА Ол-старот Шаи Гилгеус-Александер и најдобриот одбранбен играч во НФЛ, Ник Боса, мислам дека доволно зборува за начинот на кој ‘SKIMS’ еволуираше во бренд кој може да обезбеди производи за сите публика, не само за жени“, рече Ким Кардашијан на промоцијата на кампањата.

Момчињата се соблекоа по долна облека за потребите на снимањето на кампањата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

„Ким, навистина знаеш како да ги привлечеш жените“, беше еден од многубројните коментари под фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Инаку, Кардашијан ја основаше „SKIMS“ во 2019 година, а вредноста на компанијата денес се проценува на 4 милијарди долари.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....