14:00 - 19 април, 2024

Ознака : Бруна Бјанкарди

Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е убавицата Бруна Бјанкарди со која Нејмар чека дете: Другарка на сестра му, „плукната“ налик на бившата на фудбалерот

Еспресо
Штркот летa кон Нејмар: Бразилскиот играч наскоро ќе стане татко, по втор пат. Напаѓачот на Пари Сен Жермен на социјалните мрежи ја објави бременоста на...