34.8 C
Скопје
15:28 - 24 јуни, 2024

Ознака : еднојајчени

Секојдневие

Еднојајчени близначки, мажени за еднојајчени близнаци, заедно очекуваат бебиња

Еспресо
Двата брачни пара направиле заедничка свадба и сега живеат заедно во иста куќа… Еднојајчените близначки Британи и Бриана Салиерс (33), кои се омажија за еднојајчените...