Ознака : ума турман

Лајфстајл Сцена

Ќерката на Ума Турман шета ГОЛА и ПИЈАНА: Сите ме сакаат во кревет! (ФОТО)

Igor
Маја Хоук, најстарата ќерка на Итан Хоук и Ума Турман, предизвика збрка на снимањето на филмот „Mainstream“. Младата глумица се шеташе завиткана само со пешкир...
Лајфстајл Сцена

ЈА ИЗМЕШАА СО ХОЛИВУДСКА ДИВА: Оваа позната пејачка откри интересна случка од Прага

Igor
Популарната Беби Дол, освен што ужива во својата слава на балканските простори, тврди и дека кога била во Прага доживеала нешто неверојатно. „Не можам да...
Лајфстајл Сцена

Маја е ќерка на ПОЗНАТ ХОЛИВУДСКИ ПАР: Ќе ве изненади колку личи и на двајцата

Igor
Маја Хок е ќерка на Ума Турман и Итан Хок, кои важеа за еден од најубавите холивудски парови. Нејзината мајка е една од најомилените актерки...