Ознака : маја хок

Лајфстајл Сцена

Маја е ќерка на ПОЗНАТ ХОЛИВУДСКИ ПАР: Ќе ве изненади колку личи и на двајцата

Igor
Маја Хок е ќерка на Ума Турман и Итан Хок, кои важеа за еден од најубавите холивудски парови. Нејзината мајка е една од најомилените актерки...