Ќерката на Ума Турман шета ГОЛА и ПИЈАНА: Сите ме сакаат во кревет! (ФОТО)

Маја Хоук, најстарата ќерка на Итан Хоук и Ума Турман, предизвика збрка на снимањето на филмот „Mainstream“.

Младата глумица се шеташе завиткана само со пешкир и призна дека е и многу пијана.

Очигледно младата 21-годишна глумица знае како да ги испромовира своите филмови. Маја одлучи да ги почести своите пријатели на Инстаргам со снимка од снимањето на филмот „Mainstream“. А тоа го направи завиткана само со пешкир што го придржуваше.

„Добре дојдовте во животот на филмската ѕвезда“, зборува Маја.

„Ако некогаш сте се прашувале како е да се биде познат, еве, повелете. Гледајте. Сè е многу гламурозно и секси, сите сакаат да ве однесат во кревет. Никогаш ништо не плаќам. Е, да, малку сум пијана“, рекла на крајот на снимката Маја.

Видеото дигна многу прашина, ама Маја го постигна тоа што го сака. Сега сите зборуваат за нејзиниот филм.

Сепак, иако се труди на сите полиња, оваа сестрана девојка сè уште е во сенка на родителите, кои не се огласија по провокативната снимка.

 

The gallery was not found!

Слични објави

Бекамови 21 година во брак: Се изневеруваат, па сè заташкуваат, а на крај остануваат заедно

Еспресо

МУ СЕ ПОСРЕЌИ: Му ја врати бурмата по пошта, а сега и тој добро се ожени

Igor

Хороскопски знаци на кои не можете да им се доверите, ниту пак да им верувате

Igor

Лејди Гага на венчавката на најдобрата пријателка приреди шоу за паметење (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо

Насмеана, нашминкана, слаба: Вака изгледаше враќањето на Меган Маркл во Велика Британија по Мегзит (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

5 + четири =

Слични објави

Во кожа од глава до пети: Оливија Кулпо демонстрира како се носи овој тренд без грешка! (ФОТО)

Igor

Муза на Хичкок и принцеза на Монако: Модната икона Грејс Кели која се откажа од актерството во врвот на кариерата! (ФОТО)

Слободен Печат

Џастин Бибер призна: Бев безобразен спрема Селена!

Еспресо

ЛУНА ПОД НОЖ: Конечно ги доби силиконите што ги сакаше (ВИДЕО)

Igor

Земјотресот и ја оштети куќата, па водителката Николина Пишек објави фотка од ќерката и упати силна порака! (ФОТО)

Васко Спасоски

Шарена посна салата

Igor