ЈА ИЗМЕШАА СО ХОЛИВУДСКА ДИВА: Оваа позната пејачка откри интересна случка од Прага

Популарната Беби Дол, освен што ужива во својата слава на балканските простори, тврди и дека кога била во Прага доживеала нешто неверојатно.

„Не можам да шетам низ различни земји и да очекувам да ме познаваат, но во Прага, во продавница за кристали, мислеа дека сум Ума Турман, можеш ли да веруваш“, ѝ рече Беби Дол на Гоца Тржан, во изданието на „Премиера“.

На Гоца ѝ останало само да се согласи со популарната пејачка и актерка.

Беби Дол открила и дека неодамна завршила факултет за антропологија и дека е среќна поради тоа.

Слични објави

Лесна и превкусна чоколадна панакота

Igor

Брзо и едноставно – Еве како да го поправите сексуалниот живот!

Igor

Ретко кој го може ова: Колегите ќе му подзавидат на Саша Ковачевиќ поради ваквиот успех! (ФОТО)

Васко Спасоски

Бритни Спирс се пријави во ментална болница

Igor

Незгоден крој на фустанот: Луѓето мислат дека Кејт Мидлтон намерно ги покажала брадавиците (ФОТО)

Igor

ВО БАДЕМАНТИЛ И СО РОЗИ ВО УСТАТА: Пејачот им го честиташе 8-ми март на дамите и направи хаос на Инстаграм (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

6 + дваесет =

Слични објави

Ким Кардашијан тргна по стапките на татко ѝ: Се бори за луѓето кои биле погрешно обвинети!

Еспресо

Анџелина Џоли е лиценциран пилот, причината поради која научила да лета е феноменална

Слободен печат

КЕТО ИСХРАНА: Кои намирници се дозволени во дневното мени?

Igor

Ким Кардашијан: Ќе ви покажам слики од мојата оштетена кожа кога ќе ја тргнев лепливата лента (ФОТО)

Igor

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо

Хипнотизиран: Саша Поповиќ се загледа во задникот на Јелена Карлеуша како да не видел!(ФОТО)

Igor