Телевизијата ја замени за нешто сосема друго: Убавата водителка Николина Славковска се врати на старата љубов (ФОТО)

Една од најубавите тв-водителки кои се појавиле на телевизиските екрани, Николина Славковска која повеќето од вас ја знаат како водителка на естрадниот магазин „Ексклузив“, се врати на својата стара љубов.

Таа од неодамна стана инструктор по танц во танцовиот клуб  – „Сонриса“ и заедно со останатиот тим ќе држат часови по најразлични танци.

Тие се познати по курсевите кои ги нудат како: Кубанска салса, Бачата, Зумба, Латино за деца и многу други, но од оваа година тие имаат уште неколку други курсеви како што се: Урбан Хелс, Хип-Хоп, Ориентален танц, Јога и уште неколку други.

Инаку танцовиот клуб пред само неколку дена го прослави својот 7 роденден и тоа со свечено отварање во нивната нова сала во скопската населба Аеродром.

Слични објави

Вратете се во 80-те!

Igor

Сенидах објави нова песна: Погледнете го спотот и слушнете ја нумерата „Само уживај“! (ВИДЕО)

Еспресо

Продуцентите се „тепаат“ за војвотката – Меган Маркл ќе добие 50 милиони долари за враќање на глумата

Еспресо

Иранската Анџелина Џоли ОДИ ВО ЗАТВОР, затворенички УПЛАШЕНИ дали ќе можат да спијат (ФОТО)

Igor

Уживање во базен: Алесандра Амброзио на Ибица (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Ви се стесни облеката со перењето? Трик како да ја вратите во првобитното издание (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

10 + 17 =

Слични објави

Модна утка на годината: Дуа Липа направи ГАФ кој го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Васко Спасоски

Модна икона на црвениот тепих, а на улица не би ја препознале! (ФОТО)

Еспресо

Позната српска манекенка искрено за односот со својот дечко: Ме тепаше речиси четири часа

Igor

ЕДВАЈ СЕ СПАСИ, а сега популарната пејачка ги покажа облините во ЛЕОПАРД БИКИНИ (ФОТО)

Igor

Леташе во воздух и пееше: Наташа Беквалац во Белград направи концерт каков што не се памети! (ВИДЕО)

Васко Спасоски