20.8 C
Скопје
02:21 - 18 јуни, 2024

Ознака : чекање

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Беби Дол ѝ се врати на музиката: „Од чекање нема ништо“

Еспресо
Драгана Шариќ, попозната како Беби Дол, беше една од главните теми во јавноста изминатиов период кога српски Курир објави дека е видена како доаѓа да...