23.8 C
Скопје
11:51 - 14 април, 2024

Ознака : должна

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Беби Дол го распродала накитот на тетка си за бадиела: Секаде е должна, го сменила бројот и исчезнала

Еспресо
Беби Дол го заложила накитот од 3.000 евра на тетка си за 300 евра и исчезнала. Според србските медиуми пејачката ги избегнува и пријателите бидејќи...