ОТВОРЕНО ЗА ТРАУМАТА: Беквалац доживеала ужасно искуство со една позната ѕвезда

Наташа Беквалац уште како дете се заколнала дека ако некогаш стане позната ѕвезда, никогаш нема да одбие ниту едно дете обожавател за автограм.

Кога самата била дете, во 1991 година, снимала заедно со познатата Беби Дол и ѝ побарала автограм, по што ѕвездата надмено ја одбила. Оттогаш, Наташа се заколнала дека колку и да не ѝ е до тоа, ако некогаш стане славна, секогаш ќе дава автограми на своите обожаватели.

„Имам трпение со обожавателите бидејќи кога бев мала, имав непријатно искуство со пејачката со која бев фасцинирана“, изјавила Наташа.

Триесет години по настанот, таа се запознала со Беби Дол и ѝ ја простила непријатноста од минатото, иако никогаш нема да заборави како ѝ бил срушен целиот свет во тој момент.

Слични објави

АСТРО ПРИЈАТЕЛСКИ ПАРОВИ: Овие комбинации формираат вечни пријателства

Igor

Лепа Брена во опуштено расположение: Виното е „виновникот“?

Igor

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Како ќе ве служи здравјето и дали вреди да се нервирате?

Igor

Задржете ја оваа смеса во устата само една минута и стопете го забниот каменец

Igor

Некогашната холивудска „бомба“ денес фановите ја нарекуваат очајна домаќинка (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет − 4 =

Слични објави

Морав ПОВТОРНО ДА НАУЧАМ да зборувам, одам и пишувам: ТАЖНА ИСПОВЕД на ШЕРОН СТОУН за случувањето кое засекогаш и го промени животот

Igor

Енди Гарсија вистински шармер и на 63 години – Дали би можеле да го препознаете денес? (ФОТО)

Еспресо

Нивес Целзиус во полупроѕирна комбинација го најави почетокот на популарното шоу (ФОТО)

Еспресо

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледаше Сенидах пред да стане позната во регионот (ФОТО)

Igor

Па, нешто нормално како автобус и не очекувавме: „Рамштајн“ со цепелин кружи над Америка! (ВИДЕО)

Еспресо

Мажите ќе се разочараат. Нивес го покажа љубовникот! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian