24.8 C
Скопје
12:50 - 14 април, 2024

Ознака : автограм

ЛајфстајлСцена

Џон Траволта наплаќа за своите автограми и „селфи“ слики!

Igor
Доколку се случи да се да го сретнете Џон Траволта, може да посаката да се сликате со него, а тој потоа да ви „извади“ сметка....
ЛајфстајлСцена

ОТВОРЕНО ЗА ТРАУМАТА: Беквалац доживеала ужасно искуство со една позната ѕвезда

Igor
Наташа Беквалац уште како дете се заколнала дека ако некогаш стане позната ѕвезда, никогаш нема да одбие ниту едно дете обожавател за автограм. Кога самата...