ЗА НЕЈЗЕ ТОА МЕСТО Е ГРОБ: Таму Цеца нема стапнато веќе 20 години

Поминаа речиси 20 години по убиството на Жељко Ражнатовиќ Аркан, но Цеца ни по толку време не може ни да се приближи до хотелот каде тоа се случи.

„За мене тоа место е негов гроб. Човек никогаш не се помирува, но морав да научам да живеам со стравовите од тој настан“, изјавила таа.

Од денот на убиството во јануари 2000 година, Цеца веќе никогаш не се ни доближува до хотелот, бидејќи не може да ги исфрли морничавите сцени од својата меморија. Дури ниту кога нејзини пријатели имаат прослава таму, таа не оди, а тие имаат разбирање и не се лутат.

Слични објави

Рита Ора објави фотографија на која е гола, па се пишмани (ФОТО)

Igor

ЉУБОВЕН ТРИАГОЛНИК: Го донела љубoвникот да живее со нејзе и со сопругот

Igor

Адел со припреми за нов музички материјал!

Еспресо

Лицата родени во овие два хороскопски знаци никогаш не знаат да се релаксираат

Igor

Пас­трмка во сос од до­мати

Igor

Мусака каква што досега не сте пробале – необична, а превкусна

Igor

Остави Коментар

четиринаесет − дванаесет =

Слични објави

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Igor

Мажите избраа: Погледнете како според нив изгледа совршената венчаница (ВИДЕО)

Igor

Вкупниот буџет за Евровизија 2019: 28,5 милиони евра – Радиодифузерот земал заем од Владата

Igor

Холивудската актерка се предомисли: Го сака назад Бред Пит?

Igor

ФОТО: Најпознатата домаќинка Марта Стјуарт (79) покажа како изгледа – Нејзината фотографија воодушеви многумина!

Еспресо

Ова е најлошиот можен момент за да молите за внимание – Зошто Британците повторно ги нападнаа Меган и Хари?

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian