7.8 C
Скопје
02:00 - 20 мај, 2022

Ознака : емилија розман

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЕМИЛИЈА РОЗМАН го прослави 30-тиот РОДЕНДЕН како КРАЛИЦА: Хари Потер торта, многу балони и забава со најсаканите!

М.Р.
Познатата манекенка и сопственичка на приватен бизнис Емилија Розман, на социјалните мрежи сподели фотографии од роденденската прослава. Манекенката го прослави својот 30-ти роденден како вистинска кралица....
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЕМИЛИЈА РОЗМАН „ИЗГРЕБА“ ПРЕМИЈА НА ИНСТАНТ- ЛОЗ: Манекенката порача да не ја бараат повеќе!

М.Р.
Познатата манекенка и сопственичка на приватен бизнис Емилија Розман, на социјалните мрежи сподели фотографија дека е љубителка на игрите на среќа, а со тоа ни...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОД СРЦЕ ЗА ТОШЕ: Манекенката Емилија Розман по 17-ти пат даруваше крв на денот на роденденот на Проевски

М.Р.
Познатата манекенка и сопственичка на приватен бизнис Емилија Розман, на социјалните мрежи сподели фотографии од нејзиното 17-то крводарување. Познатата убавица постојана го привлекува вниманието на...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЕМИЛИЈА РОЗМАН И ПОЛИЦАЕЦОТ: Што се крие зад тетоважата на убавицата?

Еспресо
Познатата убавица постојана го привлекува вниманието на јавноста со нејзината ексцентричност, харизма, искреност, но и хуманост. Пошироката јавност ја знае по бројните модни ангажмани, а...
Лајфстајл Сцена

За машки календар: Дванаесет најжешки фотки на Емилија Розман (ФОТО)

Igor
Емилија Розман е една од најангажираните манекенки од нашата земја која работи на европскиот пазар. Тоа не е ништо чудно, бидејќи според многумина Розман важи...
Лајфстајл Сцена

ДНК, Перо Антиќ, Емилија Розман и тверкање во новиот спот „Ромео и Јулија“

Igor
„Ромео и Јулија” е насловот на новата песна на ДНК! Музиката, текстот и продукцијата е на веќе докажаниот двоец Панчо и Лазар Цветкоски, додека аранжманот...