17.8 C
Скопје
06:20 - 30 јуни, 2022

Емилија Розман ја отвори летната сезона по танга: Манекенката ужива под јунското сонце

Познатата убавица постојана го привлекува вниманието на јавноста со нејзината ексцентричност, харизма, искреност, но и хуманост. Пошироката јавност ја знае по бројните модни ангажмани, а пред некоја година стана позната и по одлуката да стапи во брак со момче кое го познаваше помалку од 24 часа. Брачниот живот не траеше долго, но беше големо искуство за манекенката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emilija Rozman (@rozmanticna)


Овој пат во фокусот на вниманието е нејзината последна објава на Инстаграм. Познатата манекенка и сопственичка на приватен бизнис Емилија Розман ја отвори летната сезона објавувајќи фотографија на која позира во танга – бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emilija Rozman (@rozmanticna)


Под објавата следеа бројни коментари, комплименти од љубопитните очи на бројните следбеници на манекенката.

Слични објави

За сексуално и психичко злоставување жени: Пејачoт Ар Кели осуден на 30 години затвор

Еспресо

„По разделбата со Џони Деп ги собирав деловите од својот живот, не се грижев за себе“, Винона Рајдер отворено за своите мрачни периоди од животот

Еспресо

Сузана Манчиќ прозборе за голите фотографии: Заработив повеќе од кој било во историјата на Плејбој

Еспресо

Од Летиција од Шпанија до Брижит Макрон, Џил Бајден и Елизабета Ѓоргиевска: Најдобрите модни изгледи на гала вечерта на самитот на НАТО

Еспресо

Портпаролот на Џони Деп: „Нема враќање во Пиратите од Карибите“, фановите се разочарани

Еспресо

Бобан Симиќ четири години јаде само сирово месо: „Поздрав сум и помоќен, посреќен сум и психички избалансиран!“

Еспресо
Се вчитува....