37.8 C
Скопје
18:49 - 15 јули, 2024

Ознака : 600 години

Секојдневие

Пие човечка крв, избегнува светлина и работи од 9 до 17: За себе тврди дека е вампир стар 600 години (ФОТО)

Еспресо
Лилит Вампир (27) од Лондон тврди дека е вампир стар 600 години, па така таа избегнува сончева светлина и пие крв. Поради необичниот начин на...