Ознака : избега

Секојдневие

Прељубник фатен во акција – Успеа да избега низ прозор, но не помина така лесно (ВИДЕО)

Еспресо
На социјалните мрежи кружи видео од неименуван маж, кој, судејќи според се, е фатен во прељуба, па морал да се снајде и да избега преку...