22.8 C
Скопје
00:34 - 18 јуни, 2024

Ознака : катја

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Се сеќавам кога докторите ми кажаа дека нема да биде добро“: Наташа Беквалац со емотивна порака ѝ го честиташе роденденот на ќерката Катја! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ќерката на Наташа Беквалац, Катја наполни две години, а по повод роденденот се огласи и нејзината мајка. Пејачката јавно и го честиташе роденденот на својата...
Секојдневие

На Катја и успеа да ја ПРОДАДЕ НЕВИНОСТА за повеќе од МИЛИОН ЕВРА, а еве како ќе ги троши парите!

Еспресо
Целиот свет ја пренесе веста за 19-годишната Кајта која сакаше да ја продаде невиноста за 1,2 милиони евра, нејзината мисија успеа, а сега таа откри...