20.8 C
Скопје
16:45 - 28 мај, 2024

Ознака : раскошни

СветСлајдерСцена

ФОТО: Тие се горди на своите раскошни облини – Дами кои целосно го променија светот на модата!

Еспресо
Тие се горди на своите облини, а се сигурни само во едно – вистинската жена не може да биде совршена!Тие не се совршени, имаат целилит,...