Ознака : мајстори

Наши Фаци Слајдер Сцена

Панчо и Огнен Здравковски најдоа нова работа, станаа пица-мајстори!

Васко Спасоски
Бидејќи музичката индустрија е една од најпогодените во светот, па и кај нас, пејачите, музичарите и сите оние кои се директно или индиректно поврзани со...
Секојдневие

Мачките добро знаат како да се забавуваат и се вистински мајстори за лудории во домот! (ВИДЕО)

Еспресо
Мачките се навистина мудри животни и многу добро знаат како да не придобијат, односно да го направиме она што ним им одговара. Некои мачки се...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Три хороскопски знаци кои се вистински „мајстори“ за уништување на своите љубовни врски

Еспресо
Погледнете ги следниве 3 хороскопски знаци кои под влијание на своите ѕвезди постојано ги уништуваат своите врски… Понекогаш имаме чувство како да сме направиле сè...