Ознака : сабрина

Лајфстајл Сцена

Мокра кошула, големи голи гради: Сабрина во шестата деценија снимила најжежок едиторијал (ВИДЕО)

Igor
Италијанската пејачка и во шестата деценија е вистинска секс-бомба. Италијанската пејачка Сабрина Салерно (51), која го полудела мажите со хитот “Boys” кон крајот на 80-тите...