Мокра кошула, големи голи гради: Сабрина во шестата деценија снимила најжежок едиторијал (ВИДЕО)

Италијанската пејачка и во шестата деценија е вистинска секс-бомба.

Италијанската пејачка Сабрина Салерно (51), која го полудела мажите со хитот “Boys” кон крајот на 80-тите години од минатиот век, повторно ја израдувала машката популација. Имено, оваа секс-бомба го снимила можеби и најжешкиот едиторијал во својата кариера.

Сабрина позирала во бела мокра кошула, а во прв план биле нејзините големи голи гради.

Од сите страни пристигнале лајкови и коментари, кои главно биле позитивни.

“Прекрасна си”, и напишал еден нејзин фан.

Инаку, Сабрина често сака да се фотографира во костими за капење, а во својата шеста деценија од животот има тело какво што секоја жена би посакала.

View this post on Instagram

At the beach. #beachlife?

A post shared by SABRINA SALERNO OFFICIAL (@sabrinasalernofficial) on

View this post on Instagram

Take it easy. #wheninbeirut #? #sun #bikini

A post shared by SABRINA SALERNO OFFICIAL (@sabrinasalernofficial) on

 

Слични објави

БИЛИ АЈЛИШ ОТКРИВА: Луѓето се плашат од големи гради, изгубив многу следбеници поради нив

Еспресо

Кој е индискиот гуру Моханџи чии следбеници се Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена

И. Т.

(ВИДЕО) СЕВЕРИНА Е БЕСТРАШНА: Ми рекоа дека тоа можело да ме убие

И. Т.

АКТИВИСТКА СЕ СОБИРА ПАРИ НА „ONLYFANS“: Ќе донира 75% од својата заработка за борба против климатските промени

И. Т.

ЛИНДА ЕВАНГЕЛИСТА ГО ПРЕКИНА МОЛКОТ: Прозборе за естетската процедура што го уништи нејзиниот изглед и кариера

И. Т.

(ФОТО) ЛОКУМЧИЊА: Никогаш толку секси – Меган Фокс и Кортни Кардашијан

Еспресо
Се вчитува....