Ознака : лош

Лајфстајл

Дали навистина имате лош сексуален живот? Проверете!

Igor
Сексот е страстен момент помеѓу партнерите. Иако секое искуство со долгогодишниот партнер не може секогаш да биде најубавото досега, сепак постојат одредени знаци кои доколку...
Сцена Хороскоп

3 хороскопски знаци за кои мај ќе биде лош месец

Igor
Maj ќе биде најлошиот месец за Овните, Раковите и Стрелците. Но, тоа ќе ги направи многу посилни. Овој хаос најмногу е резултат од соларната еклипса....