24.8 C
Скопје
15:16 - 13 август, 2022

Ознака : Мај

Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Неделен хороскоп (30 мај – 5 јуни): Среќа за Биковите и Близнаците, исполнување на сонот за Рибите, добри вести за Раковите…

Еспресо
Оваа недела планетата Венера во знакот Бик ќе им донесе нови љубовни маки на кутрите Скорпии, а не само на нив… А вие, во кој...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Неделен хороскоп (16 до 22 мај): Близнаците непобедливи, Лавовите успешни на работа, љубовни маки за Раковите…

Еспресо
Оваа недела планетата Венера во знакот Овен ќе им зададе тешкотии на кутрите Ваги, ама не само на нив… А вие, во кој знак сте...
Астро Слајдер Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 11 мај: Успешни контакти за Водолиите, иницијатива за Биковите, драма за Скорпиите…

еспресо
Овен Се наоѓате во минлива фаза на зголемена чувствителност, па и оние работи на кои сте навикнати, ќе ви причинуваат извесна тешкотија. Без оглед што...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Неделен хороскоп (9 -15 мај): Нова љубов за Овните, одлични вести за Близнаците, успех на работа за Девиците…

Еспресо
Оваа недела планетата Јупитер, по месеци престој во знакот Риби, ќе се пресели во знакот на Овен…Добри вести доаѓаат за сите огнени знаци и многу...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 2 МАЈ: Овните со зголемен апетит на нервна база, Биковите упорни во решавањето на некој проблем, а Стрелците со бројни планови!

Еспресо
Овен Што се однесува до вас, направивте сѐ како што треба и нема потреба да се преиспитувате. Тоа е вашиот став и завршувате некои пријателски...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (2 – 8 мај): Важни можности за Овните, љубовни маки за Раковите, одмазда за Лавовите…

Еспресо
Оваа недела планетата Венера ќе го напушти знакот Риби за да влезе во знакот на Овен, носејќи им среќа во љубовта на сите огнени знаци,...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА МАЈ: Среќа за Водолиите, блокади за Вагите, вистински ѕвезди – Овните…

Еспресо
Во месец мај планетата Јупитер ќе го напушти знакот Риби за да влезе во оној на Овен…добри вести доаѓаат за огнените знаци и многу повеќе!...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Финансиски пекол во мај: ОВИЕ ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ нема да кренат глава од непланирани трошоци!

Еспресо
Додека за некои знаци од Зодијакот мај ќе биде исклучително успешен на сите полиња, некои следниот месец ќе гледаат во празен паричник. Рускиот астролог Тамара...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 29 мај – Рибите ќе го добијат заслуженото признание, Овните ќе се збогуваат со лошото расположение

Еспресо
Овен Лошото расположение кое го имавте во изминативе неколку денови, конечно ќе го оставите зад себе. Токму затоа ќе остварите и успех во работата, но...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

3 хороскопски знаци на кои месец мај им носи среќа: Ќе им се случат многу убави работи!

Еспресо
Каде се нашите граници? Сатурн, структурната планета, овој месец ќе ни укаже на слабите места во системот и ќе не посоветува како да се избориме...