16.8 C
Скопје
08:16 - 22 мај, 2024

Ознака : Мај

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астропрогноза за петок, 17 мај: Неочекувани средби за близнаците, непријатни озборувања за водолиите

еспресо
Овен Овој ден може да донесе напнатост во односите со саканите. Бидете трпеливи и обидете се да направите компромис. Успехот на работа е можен, но...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астропрогноза за понеделник, 13 мај: Неочекувани можности за Овните, успешен ден за Лавовите

еспресо
Овен Понеделник ветува дека ќе биде интересен ден. Ќе биде полн со неочекувани средби и можности. Можеби ќе сретнете некој стар пријател или ќе добиете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астропрогноза за четврток, 2 мај: За Водолиите промена на имиџот, за Вагите комуникација

еспресо
Овен Ѕвездите сугерираат дека овој ден ќе биде поволен период за овенот да направи нови достигнувања и да започне нешто ново. Ќе имате енергија да...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Магнетски привлечни за празниците: Три хороскопски знаци ќе бидат најсреќни на почетокот на мај

еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот за кои продолжениот викенд, односно празничниот период од 1 до 7 мај, ветува дека ќе биде исполнет со радост...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за мај: Важен месец за Биковите, интересни вести за Близнаците, страст за Девиците…

еспресо
ОВЕН: СРЕЌЕН МАЈ! Драг Овен, месец мај ќе биде дефинитивно среќен за вашиот знак! Планетата Меркур ќе остане во конјункција до 16-ти, што ќе ви...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Среќлии во љубовта: Два хороскопски знаци ќе доживеат возвишена љубов во мај

еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кој во текот на пролетниот месец мај ќе имаат раст во љубовниот живот. Еве кои се љубовните среќници на...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за среќа: Најповолните денови во мај за секој хороскопски знак

еспресо
Обрнете посебно внимание на овие денови. Овен (21 март – 20 април) Енергијата на овој месец ги фаворизира добрите дела, затоа најдете можности да им...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Астролозите во соработка со таролозите откриваат каков ќе биде месец мај 2024 година за претставниците на Зодијакот. Сите знаци нема да имаат среќа, но дефинитивно...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 31 мај

Еспресо
Овен Бидете отворени за нови идеи и не плашете се да преземете одговорност. Вашите напори ќе бидат наградени. Можеби ќе треба да попуштите за да...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за понеделник, 29 мај

Еспресо
Овен Од самото утро ќе се вртите како глушец во тркало. Ќе треба да се справите со многу прашања и на работа и дома. Дополнително,...