19.8 C
Скопје
21:43 - 14 јуни, 2024

Ознака : финансии

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Астролозите во соработка со таролозите откриваат каков ќе биде месец мај 2024 година за претставниците на Зодијакот. Сите знаци нема да имаат среќа, но дефинитивно...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Финансиски хороскоп за 2024: Овенот ќе ги исплати сите долгови, неочекувани трошоци за Близнаците, Скорпиите да не купуваат имот…

Еспресо
2024 година ќе биде напорна финансиски година за многу хороскопски знаци. Астролозите предвидуваат какви финансиски изненадувања ни подготвуваат ѕвездите во наредната година. Овен Годината може...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Три хороскопски знаци ќе останат со празни џебови, освен ако не го направат ова!

Еспресо
На претставниците на три знаци на Зодијакот во втората половина на октомври 2023 година им се закануваат сериозни неволји кои можат дури и да ги...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен финансиски хороскоп: Нови можности за Биковите, убава понуда за Стрелците, парични промени за Водолиите…

Еспресо
Овен Внимавајте со финансиските одлуки оваа недела за да избегнете да се задолжите. Планирајте го буџетот и следете ги вашите трошоци за да избегнете непотребни...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Паричен неделен хороскоп: Хороскопските знаци и финансиите, еве кои се среќниците, а кои ќе имаат проблеми

Еспресо
Финансискиот хороскоп за периодот од 14 до 20 август подготвува изненадувања за многу знаци од Зодијакот. Овен Оваа недела Овенот треба да внимава на инвестициите....
АстроСлајдерХороскоп

Затемнувањата ќе им донесат светлост: Два хороскопски знаци ќе се позлатат меѓу 20 април и 5 мај

Еспресо
Во наредните денови, помеѓу затемнувањето на Сонцето кое ќе се случи на 20 април и затемнувањето на Месечината на 5 мај, многу луѓе ќе се...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскопски знаци кои најдобро управуваат со финансиите

Еспресо
Одредени хороскопски знаци се исклучително добри во управувањето со финансиите и се вистински пример за останатите, па поради тоа редовно заштедуваат солидна сума на пари....
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Љубов или пари: Овие хороскопски знаци ќе ги изберат парите!

Еспресо
Љубовта е нешто на коешто се заснова односот помеѓу двајца луѓе. Од друга страна пак, парите навистина се извор на задоволство и вистинска помош во...