37.8 C
Скопје
17:41 - 19 јули, 2024

Ознака : 2024

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Љубовен хороскоп за лето 2024: Интересни средби за близнаците, важни промени за вагите, преселба за рибите

еспресо
За оние кои бараат нова врска, летото 2024 година би можело да биде вистинско откритие. Но, бидете внимателни: не заборавајте дека не сите врски можат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Финансиски хороскоп за 2024: Овенот ќе ги исплати сите долгови, неочекувани трошоци за Близнаците, Скорпиите да не купуваат имот…

Еспресо
2024 година ќе биде напорна финансиски година за многу хороскопски знаци. Астролозите предвидуваат какви финансиски изненадувања ни подготвуваат ѕвездите во наредната година. Овен Годината може...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Прогласени се најсреќните хороскопски знаци во 2024 година, еве кој е на астро листата!

Еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои можат да ги остварат сите свои соништа во 2024 година. Судбината ќе им биде целосно наклонета, па ќе успеат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Најдобра година: Три хороскопски знаци ќе бидат на седмо небо во 2024 година

Еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои ќе имаат многу среќа во 2024 година. Оваа година ќе им биде најуспешна, најсреќна и најповолна за остварување на...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлРетроСветСлајдерСцена

Климатска катастрофа и принц Хари на тронот: Објавени прогнозите на Нострадамус за 2024 година

Еспресо
Во 2024 година, светот ќе се соочува со војна, нов крал и влошена клима. Или барем така тврди францускиот астролог од 16 век Нострадамус. Принцот...
АстроВи ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдерХороскоп

Од терористички напади во Европа до заговор за атентат на Путин: Што предвидела Баба Ванѓа за 2024 година

Еспресо
Се веруваше дека Ванѓа, позната како „Балкански Нострадамус“, има необична способност да ја предвидува иднината. Жената почина пред 26 години на 84-годишна возраст, но многу...