Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Меган Маркл и принцот Хари предизвикаа бура во јавноста кога одлучија да станат финансиски независни, а драмата не престанува.

Сепак, и покрај тоа што со венчавката со принцот Хари таа стана војвотка од Сасекс, титула која сега е под знак прашалник, Меган продолжи да ги руши предрасудите. Сепак, не толку, како што тоа некогаш го правеше.

Имено, една од работите од кои војвотката од Сасекс Меган Маркл морала да се откаже е Инстаграм профилот.

Сепак, познато е дека интернетот помни се, а погледнете ги нејзините фотки кои таа мораше да ги тргне од етерот откако се венчаше со принцот Хари.

инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм

Слични објави

Уживање во базен: Алесандра Амброзио на Ибица (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Напаѓачи со ФАНТОМКИ го изрешетале возилото на босанската пејачката

Igor

Лумперајка до наутро! Вељко Ражнатовиќ славеше ергенска, Цеца пееше качена на стол (ВИДЕО)

Igor

Дали еротската масажа е подобра од сексот?

Igor

Кетлин Џенер: Не се откажав од машкоста, само засекогаш ја пензионирав (ФОТО)

Igor

Чоколадни колачи со путер од кикирики (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет + 1 =

Слични објави

Разголена во базен: Александра Накова го покажа СЕКСИ ЗАДНИКОТ, фановите не можат да го тргнат погледот (ФОТО)

Igor

Таа позира топлес, а тој ја „фаќа“ за гради: Најпознатата бугарска старлета се опушти (ФОТО)

Васко Спасоски

Брз и вкусен ручек: Шпагети во бел сос со сланина

Igor

Снаата на Цеца организира моминска вечер: Ќе се изненадите кога ќе дознаете кој и прави друштво!

Igor

Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Igor

ЦЕЦА пееше на Албанската радио-телевизија, медиумот доби предупредување

Igor