Ознака : свекрва

Сцена Хороскоп

Каква ви е СВЕКРВАТА според хороскопот? Дали сте добиле втора мајка или жена која го турка носот каде што не му е местото

Igor
Овен – Своеглава е и сака да приговара Во нејзиниот карактер нема злоба, знае да биде многу своеглава и сака да приговара, па тешко можете...
Лајфстајл

Една жена е згрозена од свекрвата која и упаѓа во спална за време на секс: Не се грижете, веќе сум го видела тоа!

Igor
Иако повеќето родители на сакаат да знаат за сексуалниот живот на своите деца, оваа мајка мисли поинаку. Една жена која со сопругот живее во куќата...