15.8 C
Скопје
22:37 - 19 мај, 2022

Ознака : Живот со стил

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ВОДИТЕЛКАТА ЕЛЕНА СТЕФАНОВСКА УЖИВА СО САКАНИОТ ВО СОЛУН: Полноќ, рози и вино…

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ ВО ЦРВЕНО: Елена – „Живот со стил“ и нејзиниот партнер ја славеа нивната љубов!

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОВАА ДАМА Е МАЈКАТА НА ЕЛЕНА – „ЖИВОТ СО СТИЛ“: Роденденска торта и уникатен подарок од Москва за госпоѓа Стефановска

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името на нејзината емисија....
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) „ОВА ЛЕТО ЌЕ БИДЕШ МОЈ СОПРУГ“: Елена Стефановска и Бојан ја славеа љубовта, а на раката на водителката блеска прстен со пет дијаманти!

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името на нејзината емисија....
Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Наши Фаци Слајдер Сцена

Водителката Елена Стефановска кажа „да“ среде Москва

Еспресо
Елена Стефановска, водителката на емисијата „Живот со стил“, ја почна годината со понуда за брак. Таа и нејзиниот партнер Бојан Најдоски за новогодишните празници отпатуваа...
Астро Мала астро школа Слајдер

НАЈЛОШИТЕ СВЕКРВИ: Се раѓаат во овие три хороскопски знаци

М.Р.
Односите помеѓу снаите и свекрвите се многу често далеку од тоа што може да бидат. Секако, постојат исклучоци, но многу почесто се зборува за затегнати...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Локумче Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: КАКО СО ИНФЛУЕНСЕРСТВО ДА СТИГНЕТЕ ДО СЕЈШЕЛИТЕ? Јелена Спенџарска презадоволна од својата работа

M.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание привлекува...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) МОДНА ПОЛИЦИЈА: Елена е во жолтата фаза

Еспресо
Елена на својот инстаграм-профил секојдневно споделува фотографии, како од убавините на местата кои ги посетува, така и од своите летни стајлинзи – костими за капење...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Слајдер Стил

Ташната на Елена „вреска“: живот со стил

jasmina.kantardzieva
Сите познаваме по некоја Елена, некој од нас познава и некоја Елена Стефановска, но Елена – Живот со стил, е една. Токму како и нејзината...
Лајфстајл Сцена

Им цветаат рози! Водителката Елена Стефановска ужива на Малта со Бојан! (ФОТО)

Igor
Познатата водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска и нејзиното момче, скопскиот бизнисмен Бојан Најдовски веќе неколку дена уживаат на островот Малта. Заљубениот пар...