19.9 C
Скопје
18:53 - 18 мај, 2022

(ВИДЕО+ФОТО) „ОВА ЛЕТО ЌЕ БИДЕШ МОЈ СОПРУГ“: Елена Стефановска и Бојан ја славеа љубовта, а на раката на водителката блеска прстен со пет дијаманти!

Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името на нејзината емисија.

Елена на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии, како од прекрасните дестинации кои ги посетува, така и од моментите поминати со своите пријатели, семејството и нејзиниот партнер.


Стефановска ја започна годината со понуда за брак. Таа и нејзиниот партнер Бојан Најдоски за новогодишните празници отпатуваа во Москва и токму таму Елена го кажа судбоносното „Да”.

На својот инстаграм – прифил Елена се пофали со вереникиот прстен со пет дијаманти во форма на круна.


„Кажав да”, напиша Елена споделувајќи ја фотографијата со дијаманскиот прстен на нејзината рака.

Набрзо по враќањето од Москва, Елена и Бојан организираа прекрасна прослава на која се славеше нивната голема љубов.

Елена со своите бројни фанови сподели моменти од прославата и радоста со која таа и Бојан ја споделија со своите најсакани.


„Ова лето ќе ми бидеш сопруг” – стои во описот албумот од фотографии кои водителката го сподели во своите фанови.

Слични објави

Амбер Херд стисната во ќош од адвокатката на Џони Деп: Овие две важни прашања ја откриваат лагата на глумицата

Еспресо

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо
Се вчитува....