6.8 C
Скопје
23:55 - 20 февруари, 2024

(Фото) Брена има нова снаа, со приватен авион одлета со Филип на егзотична дестинација: Ја препознавате ли жешката бринета?

Помладиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ често беше во центарот на вниманието на јавноста поради врските со познати девојки од јавната сцена.

Иако јавно не зборува за приватниот живот, она што е познато е дека бил во врска со познатата млада српска актерка Милица Томашевиќ. Сепак, изгледа дека парот не нашол заеднички јазик, па врската брзо завршила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Tomasevic (@mtomasevic222)

Покрај неа, во неговата љубовна биографија се впишува и шминкерката Сандра Миљаковиќ, со која исто така беше во врска, но и таа не беше вистинската.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic)

Изгледа дека Виктор во последно време малку го запоставил љубовниот живот и се посветил на учеството во организацијата и поддршката на големите концерти кои неговата снаа Александра Пријовиќ ги одржа низ регионот. Сега, изгледа, дојдоа неговите 5 минути. Имено, тој на Инстаграм сподели црно-бела фотографија со жешка бринета покрај неговиот приватен авион.

Сепак, тој само сакаше да ја скокотка сечија имагинација бидејќи срцето на својата нова девојка ѝ го „залепи“ на лице, па не може да се каже за која убавица станува збор, и дали девојката е исто така од светот на познатите.

Парот се подготвуваше за патување на далечна дестинација каде ја поминале новогодишната ноќ. Изгледа ќе треба да почекаме уште малку за да видиме која е всушност новата снаа на Брена.

 

Слични објави

Анабела и Луна за кавгата со Весна и Ѓоле Ѓогани: Нема потреба да се смириме, тие се големи моралисти

Еспресо

„Не ме прашувајте за Пријовиќ“: Хит одговор на градоначалникот на Сплит

еспресо

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо
Се вчитува....