23.8 C
Скопје
08:39 - 24 јуни, 2024

Ознака : џехверовиќ

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мајката на Теодора Џехверовиќ пресреќна, ќерка ѝ ќе се мажи: Свадба осмислена во шума

еспресо
Популарната пејачка Теодора Џехверовиќ вчера на свадбата на нејзината долгогодишна менаџерка и пријателка Сандра го фати бидермаерот, што е сигурен знак дека таа е следната...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ во танга игра кошарка: Ах, каква глетка! „Кој сака еден на еден?“

Еспресо
Атрактивната пејачка Теодора Џехверовиќ зад себе има неуспешна врска со кошаркар, но јасно е дека колапсот на љубовта не ѝ ја згасна страста кон овој...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Теодора Џехверовиќ за интимната аудио снимка која кружи на интернет: Не ми се верува дека не добив поддршка од жените

Еспресо
Не ми се верува дека не ја добив поддршката од жените, тие први се пошегуваа, изјави пејачката. Пејачката Теодора Џехверовиќ се најде во центарот на...