Tag : ста

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Снимка стара 25 години: Вака ЦЕЦА пееше на прославата на Црвена ѕвезда! (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката се Светлана Цеца Ражњатовиќ, на Инстаграм објави видео од прославата на Црвена ѕвезда од далечната 1995 година. Истата година кога се омажи за Жељко...