34.8 C
Скопје
18:47 - 22 јули, 2024

Ознака : 25 години

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Снимка стара 25 години: Вака ЦЕЦА пееше на прославата на Црвена ѕвезда! (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката се Светлана Цеца Ражњатовиќ, на Инстаграм објави видео од прославата на Црвена ѕвезда од далечната 1995 година. Истата година кога се омажи за Жељко...
Секојдневие

Има 25 години, а живее како бебе – Ме прашуваат колкав ми е коефициентот на интелигенција (ВИДЕО)

Еспресо
25-годишната Пејгеј од САД признала дека секое утро се буди со пореметување кое стручно е наречено парафилијски инфантилизам. Ова пореметување ги тера луѓето како Пејгеј...