34.8 C
Скопје
14:41 - 24 јуни, 2024

Ознака : менуваше

Секојдневие

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Еспресо
На Фејсбук се појави видео кое прикажува како танцот се менувал од 1920-те до 2000-та година и така веднаш стана вирален. „Еволуцијата на танцот“, пишува...
Секојдневие

Му менуваше пелени на бебето и доби експлозивно изненадување (ВИДЕО)

Еспресо
Мајката доби оригинално изненадување, семејството не можеше да се соземе од смеење! Една мајка од САД ја менуваше пелената на бебето па доживеа непријатно изненадување кои ги насмеа сите присутни,...
ЛајфстајлСцена

Вака низ годините се менуваше стилот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Igor
Без разлика дали ја сакаме или не, сепак мораме да признаеме дека популарната пејачка Јелена Карлеуша со своите смели и необични креации во кои ја...