15.8 C
Скопје
11:38 - 28 февруари, 2024

Ознака : креации

Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Антонија Гиговска со сè попровактивен имиџ: Две модни комбинации кои врескаат сексапилност

Еспресо
Младата пејачка очигледно се уште експериментира со потрагата по стилот (има време, ќе си го најде), но не експериментира со имиџот барем што се однесува...
Секојдневие

Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Igor
Една од најатрактивните Србинки секако е Јелена Карлеуша. Со својот заносен изглед пејачката секојдневно привлекува внимание, а нејзините модни комбинациии често не оставаат без здив....
Секојдневие

Ева Лонгорија како модна инспирација: Фустани на кои ќе неможете да им одолеете (ФОТО)

Igor
Една од најатрактивните жени во светот освен со изгледот, секојдневно не освојува и со својот стил на облекување. Фустаните кои ги носеше во последно време,...
ЛајфстајлСцена

Вака низ годините се менуваше стилот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Igor
Без разлика дали ја сакаме или не, сепак мораме да признаеме дека популарната пејачка Јелена Карлеуша со своите смели и необични креации во кои ја...