Ознака : смели

Лајфстајл Сцена

Вака низ годините се менуваше стилот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Igor
Без разлика дали ја сакаме или не, сепак мораме да признаеме дека популарната пејачка Јелена Карлеуша со своите смели и необични креации во кои ја...