Вака низ годините се менуваше стилот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Без разлика дали ја сакаме или не, сепак мораме да признаеме дека популарната пејачка Јелена Карлеуша со своите смели и необични креации во кои ја гледаме секојдневно привлекува огромно внимание.

Некои ја нарекуваат икона на стилот на регионалната музичка сцена, но некои велат дека таа само ги копира големите ѕвезди. Сепак нејзиниот стил доживеа огромни промени во последните неколку години погледнете ги фотографиите…

View this post on Instagram

💭

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

You can tell Jesus that the BITCH is back

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Bling bling baby!<3

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

❄️❄️❄️😘😍

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Today ✌🏻️ in @dolcegabbana

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Walk @balmainparis

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

😶✈️ #H2O

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

Анџелина Џоли е чекор поблиску до олтарот!

Еспресо

Емотивна велигденска честитка на Џеј Ло: Денес е ден кога ги славиме чудата, затоа се бориме за нашето чудо

Еспресо

Станија се соблече гола, па објави фотографија на која непознат маж ја држи за рака, а како коментар напиша: „Киднапирана“ (ФОТО)

Модна икона на црвениот тепих, а на улица не би ја препознале! (ФОТО)

Еспресо

Научниците ги открија здравствените придобивки од редовниот секс

Igor

Вознемирувачки детали за самоубиството на внукот на Елвис Присли испливаа на површина! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

20 + 18 =

Слични објави

Време е за предимензионирани џемпери: Шест идеи како да го носите омиленото парче облека (ФОТО)

Igor

Се појави видеото во кое принцот Хари го моли шефот на Дизни да ја вработи Меган (ВИДЕО)

Еспресо

Меган Mаркл на „Мет гала“ ќе оди без Хари, во придружба на друг маж

Еспресо

Лејди Гага позира како киборг, ама гола: Фановите се прашуваат дали е ова најдобрата насловна страница на деценијата? (ФОТО)

Васко Спасоски

РИЈАНА: Не ни можев да замислам подобар партнер, подготвена сум светот да види што создадовме заедно

Igor

Пејачката повторно провоцира: Ќе ве меѓепса деколтето на Елена Велевска (ФОТО)

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian