БРЕД ПИТ И АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВААТ ТРИ ГОДИНИ: Сега холивудскиот актер и поставил УЛТИМАТУМ на бившата сопруга

Бред Пит и Анџелина Џоли веќе три години се разведуваат, а сега славниот актер и поставил ултиматум на поранешната сопруга.

Холивудскиот актер има впечаток дека Анџелина намерно го одолговлекува целиот процес за развод за што подолго да остане во „брачните води“.

Поради тоа актерот наводно му наредил на својот адвокатски тим да извршат притисок на судот и да побараат датум за конечен развод, а секое непочитување на терминот и понатамошно развлекување да резултира со парична казна.

Слични објави

Јелена Ѓоковиќ во мини-фустан со гол грб, а глетката околу неа е тешка да се опише со зборови! (ФОТО)

Еспресо

Меган Маркл ЕДВАЈ ГИ ЗАДРЖА СОЛЗИТЕ пред камера (ВИДЕО)

Igor

Што најмногу мразат хороскопските знаци? На Близнаците не им кажувајте како да возат, а со Вагите не влегувајте во расправија

Еспресо

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor

„Лејди Гага е марионета на ѓаволот на која ЦИА и го испрала мозокот“: Томи Џи ја обвини пејачката дека е сатанист, Сатанистичката црква му одговори

Еспресо

Жените инспирирани од задникот на Ким Кардашијан, купуваат „смртоносни“ апчиња за зголемување на своите атрибути!

Еспресо

Остави Коментар

5 × пет =

Слични објави

Како настана култната песна „Eye of the Tiger“ од филмот „Роки“? (ВИДЕО)

Еспресо

По 61 година разјаснета мистериозната смрт на планинарите на Урал (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Српската пејачка Теодора позира во долна облека на снег и минусни температури! (ФОТО)

Васко Спасоски

Здрави афродизијаци: Пет намирници кои ќе разгорат оган во вашата спална соба

Igor

Сара Јо призна дека има момче, а сега се бакнува со негов колега (ФОТО)

Igor

ФОТО|После подолго време, нивна заедничка фотографија: Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се забавуваaт во базен!

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian