Ознака : камерон

Свет Слајдер Сцена

ВИДЕО: Освен што е одлична актерка, таа има и други суперталенти – Камерон Диаз го откри својот скриен талент и ги воодушеви фановите

Еспресо
Иако се откажа од актерството, појавувањата на црвениот тепих и раскошните забави и светот во Холивуд буквално го остави во минатото, Камерон Диаз денес е...
Лајфстајл Сцена

Џиџи Хадид има нов дечко: Убавицата го улови Господинот совршен! (ФОТО)

Igor
Американските медиуми пишуваат дека младата убавица успеала во она за што сонуваат сите девојки. Откако и стави крај на четиригодишната врска со пејачот Зејн Малик,...