Ознака : улови

Лајфстајл Сцена

Џиџи Хадид има нов дечко: Убавицата го улови Господинот совршен! (ФОТО)

Igor
Американските медиуми пишуваат дека младата убавица успеала во она за што сонуваат сите девојки. Откако и стави крај на четиригодишната врска со пејачот Зејн Малик,...
Лајфстајл Сцена

КАРЛЕУША правеше селфи на финалето, а камерата улови СКАНДАЛОЗНА ПОРАКА на нејзиниот телефон (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша на финалето од Ѕвездите на Гранд правеше селфи, кога тоа го фати камерата, на телефонот на Јелена пристигна и порака од нејзината колешка...