16.8 C
Скопје
14:35 - 27 февруари, 2024

Ознака : господинот

ЛајфстајлСцена

Џиџи Хадид има нов дечко: Убавицата го улови Господинот совршен! (ФОТО)

Igor
Американските медиуми пишуваат дека младата убавица успеала во она за што сонуваат сите девојки. Откако и стави крај на четиригодишната врска со пејачот Зејн Малик,...