Џиџи Хадид има нов дечко: Убавицата го улови Господинот совршен! (ФОТО)

Американските медиуми пишуваат дека младата убавица успеала во она за што сонуваат сите девојки.

Откако и стави крај на четиригодишната врска со пејачот Зејн Малик, најпопуларната манекенка на денешницата Џиџи Хадид (24) има нов дечко.

Американските медиуми пишуваат дека младата убавица успеала во она за што сонуваат сите девојки – да го пронајдат Господинот совршен.

Имено, се чини дека новиот избраник на убавата Џиџи е 26-годишниот Тајлер Камерон.

Наводно манекенката и Тајлер излегле на вечера и куглање, а потоа продолжиле на скара и караоке.

Слични објави

Сара Џесика Паркер и на 55 години мами погледи на плажа (ФОТО)

Еспресо

Со своите неверојатни облини сексапилната Јулија привлекува бројни следбеници ширум светот! (ФОТО)

Еспресо

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – Пејачката на црвениот тепих дошла во ПРОЅИРЕН ФУСТАН, под него не облекла ништо (ФОТО)

Igor

Е, ова е газда: Погледнете што ќе направи Ед Ширан за своите вработени за време на пандемијата! (ФОТО)

Васко Спасоски

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor

Почина познатиот актер: Неговото срце запрело на ОТВОРЕН ПАТ

Igor

Остави Коментар

14 − дванаесет =

Слични објави

Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Хари и Меган блеснаа во црвено – Парот полека но сигурно се збогува од кралските должности (ФОТО)

Еспресо

Неговиот хороскопски знак ќе ви открие како да го освоите

Igor

Цеца побегна од Белград: Мирот го најде тука, а погледнете кој и прави друштво! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Мајли Сајрус за четири месеци само двапати ја измила косата!

Еспресо

Подготовка за лето: 5 чаеви што ги топат масните наслаги во телото

Igor