21.8 C
Скопје
09:05 - 15 јуни, 2024

КАРЛЕУША правеше селфи на финалето, а камерата улови СКАНДАЛОЗНА ПОРАКА на нејзиниот телефон (ФОТО)

Јелена Карлеуша на финалето од Ѕвездите на Гранд правеше селфи, кога тоа го фати камерата, на телефонот на Јелена пристигна и порака од нејзината колешка Марија Шерифовиќ која кратко и јасно гласеше: Дебил!

foto: Nemanja Nikolić

На никого не му е јасно на кого оваа порака од Марија Шерифовиќ се однесувала, а Карлеуша ја доби во текот на гласањето на пејачите и пејачките.

Слични објави

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо
Се вчитува....