18.8 C
Скопје
06:54 - 13 јуни, 2024

Ознака : камерата

ЛајфстајлСцена

КАРЛЕУША правеше селфи на финалето, а камерата улови СКАНДАЛОЗНА ПОРАКА на нејзиниот телефон (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша на финалето од Ѕвездите на Гранд правеше селфи, кога тоа го фати камерата, на телефонот на Јелена пристигна и порака од нејзината колешка...