11.8 C
Скопје
22:27 - 29 февруари, 2024

Ознака : диаз

СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Освен што е одлична актерка, таа има и други суперталенти – Камерон Диаз го откри својот скриен талент и ги воодушеви фановите

Еспресо
Иако се откажа од актерството, појавувањата на црвениот тепих и раскошните забави и светот во Холивуд буквално го остави во минатото, Камерон Диаз денес е...