Рита Ора во минијатурен фустан го покажа бујното деколте (ФОТО)

Рита Ора на Париската модна недела се појави во фустанче кое и задаваше многу проблеми.

профимедиа

Прекрасната пејачка ги покажа сите атрибути во светликавата креација, а нејзините бујни гради во фустанчето изгледаа сензационално.

профимедиа

Рита Ора поради прекраткото фустанче имаше проблеми со одењето, а особено со влегувањето во автомобилот бидејќи и при најмал потег нејзиниот задник „ѕиркал“.

профимедиа

Слични објави

Зорица Брунцлик стана баба, доби внука

Igor

Сопругот на Селма Хаек за роденден ѝ заби торта во лице (ВИДЕО)

Igor

Еве како живее ќерката на Чолиќ: Уна е најпопуларна во друштво, има личен возач и често патува! (ФОТО)

Igor

Ќерката на Здравко Чолиќ на Инстаграм се фали со дизајнерска торбичка од 4500 евра (ФОТО)

Еспресо

Проблеми во бракот? Огнен Амиџиќ јавно прозборе за расправиите со сопругата Даниела Димитровска! (ФОТО)

Еспресо

Елени ги окупирале улиците во село во Италија (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

1 + 17 =

Слични објави

Бруклин Бекам ја запросил Никол со дијамантски прстен вреден вртоглави 200.000 долари (ФОТО)

Еспресо

Која е девојката со тетоважи што му е утеха на Брајан Остин Грин по разводот?

Еспресо

Саудискиот принц сака да го купи Манчестер јунајтед, а во меѓувреме флертува со Линдзи Лохан

Igor

Маја Беровиќ направи хаос на Инстаграм: Ја покажа тетоважата на ИНТИМНОТО место

Igor

СЕ РАЗГОЛЕ поранешната тетовска невеста (ФОТО)

Igor

Деми Ловато е во врска со младата ѕвезда, а Инстаграм е виновникот кој ги откри! (ФОТО)

Еспресо