Кејт Мос во минијатурен костим за капење изгледа беспрекорно (ФОТО)

Славната манекенка Кејт Мос и нејзиниот 13 години помлад дечко, германскиот аристократ и фотограф Николаи вон Бисмарк, одлучија да земат малку слободно време за себе и да заминат на одмот во Сен Тропе.

На одморот им се придружи и ќерката на Кејт, Лила Грејс, а тројката е забележана на плажата Ла Ресерве каде уживале во морските радости со пријателите.

Кејт Мос во текот на кариерата беше една од најплатените манекенки, таа со својот специфичен лик беше и едно од најчестите заштитни лица на модните брендови. Таа денес дури и на 45 години изгледа беспрекорно.

Слични објави

Рита Ора ја покажа секси тетоважата на интимното место (ФОТО)

Еспресо

Поминаа 20 години од серијата „Беверли Хилс“, а тој е ист: Сите се чудат колку добро изгледа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Амди Бајрам: После Бранко, Мијалков е најдобар за во кафана (ВИДЕО)

Igor

Повеќе нема криење! Елена Ристеска и Филип Арсовски блескаа на модната недела (ФОТО)

Igor

Игор Карачиќ на гости во Дојран, а Жељко Самарџиќ му напиша: Рај на земјата, уживај пријателе! (ФОТО)

Васко Спасоски

Важеше за вистинска убавица, СЕГА НИКОЈ НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

7 − два =

Слични објави

Ретко кој ја видел: Ова е едната ќерка на Здравко Чолиќ и денес наполни 18 години (ФОТО)

Igor

Еминем за најтешкиот период од животот: Моето дно требаше да биде смртта

Еспресо

Емина Јаховиќ се смири со поранешниот сопруг, на тоа инсистирал најмалиот син! (ФОТО)

Васко Спасоски

Српската пејачка Сека брои ситно до породувањето, а погледнете какво специфично име смислила за бебето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 13 април 2019, сабота

Igor

Отстранете ја анксиозноста за помалку од една минута

Еспресо